Nezmeškajte 125 Sancí Stať Sa Milionárom

| 0 comments

Please follow and like us:

Na internete je toľko príležitostí na zarobenie. Začiatočníci sa zvyčajne ponúkajú, aby začali s úspešnými prieskumami, keďže táto metóda získavania online si nevyžaduje špeciálne vedomosti, zručnosti, ako aj počiatočné investície. Ale koľko môžete získať týmto spôsobom a sú sumy získané za čas strávený?
V sieti nájdete rôzne vyjadrenia týkajúce sa výšky príjmov z prieskumov. Niekto hovorí, že zarobené peniaze nestačia ani na zaplatenie za mobilnú komunikáciu, niekto sa domnieva, že ide o jednoduchú a dosť výnosnú prácu na čiastočný úväzok. Niektorí „guru“ tvrdia, že môžu získať až 100 dolárov za deň v anketách a dokonca vydávať špeciálne školenia.

Prečo platiť za absolvovanie prieskumov
Mnoho firiem uskutočňuje marketingový prieskum s cieľom preskúmať potreby cieľového publika a pochopiť, čo je potrebné vynaložiť na zvýšenie predaja. Majú možnosť robiť prieskumy naživo, keď osobitná osoba komunikuje s ľuďmi a kladie im potrebné otázky. Je to však príliš časovo náročné a nákladné. Potreba vyplácať plat zamestnancovi, ťažkosti pri určovaní cieľového publika, vypočutie nepotrebného publika – to všetko je nerentabilné.
Preto sa spoločnosti obrátia na špeciálne stránky, ktoré vedú tieto prieskumy a platia za svoje služby. Stačí, ak Vyplníte Náš Krátky Dotazník.
Hľadanie vhodných ľudí pre určité požiadavky na internete je oveľa jednoduchšie než offline. Dotazník stránky zase zaplatiť účastníkov prieskumu, aby ich zaujímali.
Po prečítaní dotazníkových stránok, ktoré platia od 30 do 500 dolárov, som plánoval, že by som mohol zarobiť aspoň 1000 dolárov za 1 mesiac, najmä vzhľadom na to, že som sa nezaregistroval na jednej službe. Pri registrácii pre každú službu som vyplnil dotazník čo najpodrobnejšie v nádeji, že dostanem viac prieskumov. Všetky údaje sú pravdivé. V priebehu 10-15 minút vyplnilo jeden formulár žiadosti.
Zo všetkých služieb po dobu 1,5 mesiaca som dostala len 16 prieskumov.
Dobrý dotazník bol s takýmito pravidlami – zodpovedajte Otázky a Získajte 125 Herných Pokusov.

Vzhľadom k tomu, že som takmer neustále na počítači a mám možnosť často kontrolovať poštu, mohol som sa zúčastniť väčšiny prieskumov verejnej mienky. Ale pre mnohých z nich som z nejakého dôvodu nezodpovedal, a tak po niekoľkých otázkach som videl sklamanie, že som nesplnil tieto požiadavky. Niekedy sa to stalo doslovne po 3-4 otázkach a niekedy aj po 15. otázke. Je to škoda, trávite čas, ale nič nedostanete. Ani sa nedostanete 125 Herných Pokusov

Niekedy z nejakého dôvodu, po prejdení, sa vôbec objaví správa, že účasť na prieskume sa nebude počítať. Údajne už som minulý prieskum absolvoval alebo porušil niektoré pravidlá. Cítim, že to robíme účelovo, pretože som raz prešiel všetkými anketami a nemohol porušiť pravidlá – išiel som priamo na odkaz poslaný v liste a jednoducho klikol na správnu odpoveď. Odmeníme Vás – toto hlásenie sa ukáže na konci

Pridaj komentár

Required fields are marked *.